אודות

חברת טקטיקה הוקמה בשנת 2009 על ידי אבישי מלול על מנת לספק פתרונות ייעוץ, מיקור חוץ ואבטחת מידע. 

בטקטיקה מאמינים במקצועיות ובאמינות, ולכן אומרים בקול: "איננו יודעים הכל, אנו בשאיפה לדעת הכל, אך מה שאנו יודעים, אנו עושים על הצד הטוב ביותר ברמה הגבוהה ביותר".

יעוץ, מיקור חוץ ואבטחת מידע עושים עם טקטיקה

 

עשרות שנות ניסיון כולל של אנשיה הביאו את החברה להחלטה כי היכולת והמקצועיות בבחירת המוצרים, הקשר עם היצרנים, השותפים העיסקיים, בחירת העובדים והכשרתם היא הדרך הבטוחה לספק ללקוחות את הטוב ביותר ולכן שם משקיעה החברה את מירב המאמצים לשביעות רצון לקוחותיה.

כל אחד מאנשי המקצוע של חברת טקטיקה הוא מומחה בתחומו. יחד עם זאת, על מנת להישאר ברמה המקצועית הגבוהה ביותר בשוק, עוברים אנשי הצוותים השונים, מפעם לפעם, השתלמויות מקצועיות וקורסי הכשרה בחברות המובילות בשוק ובהן  symantec, checkpoint, palo alto, Juniper, PortNox.

עתירת ידע ונסיון בתחום הגיוס ומיקור החוץ, טקטיקה מציעה ללקוחותיה מנהלי מחשוב, מנהלי מערכות מידע, מנהלי מסדי נתונים, מנהלי א.מידע, אנשי א.מידע, Sys Admin, אנשי תמיכה (HD), טלפוניה   מותאמי לקוח, במשרה מלאה, או חלקית. בזכות הדינמיות ומבנה החברה, יש לטקטיקה יכולות "לתפור" ללקוח פתרון  מחלקת מחשוב כוללת מותאמת בדיוק מירבי לאופי, צורכי ותקציב הארגון.

      בחירה בנו היא הטקטיקה הנכונה ביותר עבורכם! 

הם כבר בחרו בנו.......